המסע

המסע הוא כלי טיפולי בעל השפעה רבה מאוד.

טכניקת המסע מאמינה שרק מתוך מקום עמוק של שלווה ואהבה אפשר באמת לרפא את עצמנו רגשית ופיזית.

המסע מלמד אותנו להפסיק להדחיק וללמוד להרגיש בטוטאליות, הוא מלמד אותנו שרגשות הם חלק בלתי נפרד מהחיים, אבל הם לא מי שאנחנו. מי שאנחנו זה אותו אחד שמהווה מיכל לרגשות הללו.

המסע היא הזדמנות נהדרת לנקות את כול הרגשות הלא פתורים שהדחקנו מינקות ואנו ממשיכים לסחוב אותם בתוכינו ולנהל אותנו בלי שנדע.

המסע חושף, שגוף ונפש הם אחד ושכול סימפטום פיזי או רגשי למעשה מאחסן בתוכו זיכרון ישן לא פתור וברגע שאנחנו חושפים את הזיכרון הכואב וסולחים למי שצריך אנו יכולים להמשיך הלאה בחיינו משוחררים ומאושרים יותר.

המסע מתאים לטיפול בנושאים כמו: דימוי עצמי נמוך, התמכרויות, דיכאון וחרדה.

ברנדון בייס – המסע

מפתחת את טכניקת המסע, ברדנון בייס היא אישה מעוררת השראה, אשר ריפאה את עצמה מגידול בגודל של כדורסל ברחמה תוך שישה שבועות.  ברנדון מלמדת אותנו להישאר פתוחים לחיים לא משנה מה נסיבות החיים ואיזה רגש עולה בנו. זה יכול להיות פחד, בושה, כעס, זעם, קנאה בעזרת הטכניקה אנו לומדים להישאר ממוקדים בלי לזוז במרכז הרגש ולשאול את עצמנו מה יש מתחת לכול זה? מה מסתתר מאחורי הרגשות הסוערים שלא נותנים לנו מנוח.  מה מסתתר מתחת לדיכאון , לחרדה, לחוסר האונים לתחושת כישלון, לבדידות ? המסע מוציא אותנו לדרך מרתקת  שבסופה מתגלה לנו הטבע האמיתי של המציאות.