שליו את מטפלת מדהימה והענקת לי כל-כך הרבה בטוב ליבך, מקצועיותך וטוהר כוונותייך אז המעט שאני יכול לעשות זה לשבת לכתוב מכתב זה.

כהלום קרב אחרי הצבא, שסבל מפוסט טראומה, ובעל נטייה התמכרותית מובהקת,

גיליתי את סגולות עישון העשב המתוק. אך מה?

אחרי תקופה של מספר שנים מצאתי שההרגל שהורגל, התרגל יתר על המידה,
ומה שהחל אצלי כאמצעי עזר נוח, צמח וגדל להיות להתמכרות, למגבלה.
וכך ללא שתכננתי, מצאתי עצמי עם רגל קלובה שאותה סחבתי תמידית איתי יום יום בשגרה.

לקח עוד זמן עד שסוף סוף ייגעתי לתובנה –
כי הגיע העת למצוא מטפלת שתעזור לפטור המגבלה.

למזלי הרב הגעתי לשליו שמעוני עם הבקשה הברורה שתעזור לי בנושא ההתמכרות,

אך דבר לא הכין אותי למתנה האדירה שזימנתי לחיי מתוך מקום של הקושי וההתמכרות.

המתנה הופיעה בדמותה של שליו שמעוני והטכניקות הטיפוליות המתקדמות שלה,

שהשילו את ההתמכרות בקלות, ואף בזכותם צמחתי למקום גבוהה יותר של קיום ומלאות.

שליו שמעוני בחוכמה, תבונה, רכות, סבלנות, מודעות, וקבלה אין קץ הובילה אותי דרך תהליך תרפוייתי עמוק ומשמעותי ששינה אותי לעד. לא רק שזכיתי לקלף את ההתמכרות המציקה, מצאתי את עצמי בפתחו של דלת זמינה שהובילה אותי פעם אחר פעם למקומות קסומים של גילוי עצמי וריפוי דרך קלות ועוצמה.

כך דרך הקשבה משותפת, והטכניקות המתקדמות של שליו נפתחו בפני מצבי תודעה חדשים ומופלאים שהובילו אותי להתחבר לאוצרות של חוכמה פנימית, לעוצמה הגרעינית שלי, ולאהבה וקבלה עצמית מלאים.
במבט לאחור, חיי השתנו בעקבות המפגש עם שליו, ואני יכול להגיד זאת היום ללא טיפה של ציניות. טוהר הלב של שליו חודר עמוק מעבר לכל מילה או טכניקה, אך זה השילוב של כל אלה אשר הובילו אותי אישית למסלול של העצמה עצמית אוטנטית ויציבה.
ומאז הטיפול תחת ידייה וליבה המסור של שליו איני מכור יותר לעישון העשב המתוק, והיום אני זכיתי מחדש בבן לוויה שטוב עימו להזכר לעשות הפוגה או טיסה אך זאת רק לצורך ומפעם לפעם.
אז שליו, באמת תודה ענקית, מכל הלב, על הריפוי, על פתיחת דלתות לעולם חדש ומופלא, ועל שהיית היותך מדהימה במאה אחוז מהזמן, במאה אחוז של נוכחות מדהימה ומעצימה, ולכל שאר אלה שקוראים מה שנותר לי זה רק להמליץ בחום להרים צלצול, לקבוע, להפגש, ולהתחדש בתהליך שישנה לכם את החיים ללא היכר.

בן 32 א.

המסע ששליו לקחה אותי היה קסום והשפעתו הורגשה מייד. במקרה שלי התמקדנו בבעיית ההתמכרות שלי לקנאביס וכבר בטיפול הראשון הסתכלתי על כל הסוגייה באור אחר. הבנתי דברים שלא חשבתי עליהם קודם וצורת ההסתכלות שלי על הבעיה השתנתה. הצלחתי להבין מתוך ההקשבה לגוף שלי, שאני לא באמת צריך את זה והיכולת שלי לשלוט בבעיה גדלה מאוד.

הטיפולים בהמשך העצימו את זה והפכו אותי לאיש, שיכול להנות מהחיים בלי החומרים הנלווים. הבנתי שזו תרופה שהשימוש בה צריך להיות מבוקר. שליו מתאימה עצמה לכל מטופל ומעבירה את הזמן בצורה נעימה ומקצועית. אני ממליץ בחום על הטיפולים עם שליו

. תודה לך שליו

בן 29 ר.

אני ממש ממליצה על הטיפול של שליו, אני יכולה לספר שאני הרגשתי לפני כשנה וחצי שאני צריכה איזשהו טיפול שהוא לא מורכב רק משיחות בלבד. הלכתי לשליו שמעוני המופלאה. היא מדהימה והתהליך שעשיתי איתה (שמבחינתי הוא בעיקר העמקת ההכרות שלי עם עצמי) הוא לא פחות ממופלא עבורי.

וגם היום אחרי שסיימתי הכלים שלמדתי וההסתכלות החכמה ששליו לימדה אותי עדין איתי ואני יכולה להשתמש בהם מתי שאני רק רוצה (אם במודע ואם לא).

בת 35 ק.

טכניקת הטיפול של שליו הינה טכניקה מגוונת, יצירתית פורה ומפרה. הטיפול יצירתי, חוויתי קל ומהנה. לעניות דעתי הטכניקה מחוללת ניסים ומתאימה לכל אדם באשר הוא. הטיפול יעיל והתוצאות מהירות.

הטיפול אפשר לי לשנות דפוסי חשיבה ויצירת מציאות חדשה ורצויה עבורי. אני מעודדת בחום את ההתנסות ומאחלת לכל מי שיבחר לצאת למסע עם שליו, מסעות קסומים, מהנים ומפרים חיים של תוצאות וניסים. בהצלחה

בת 30 נ.

שליו היקרה,
תודה שצעדת איתי במסע
שהובלת אותי במסע קסום ועמוק, מסע אל הילדה שבי
שעזרת לי להסכים את לפגוש את הילדה הזו, להסתכל לה בעיניים ולחבק, להכיל ולהבין אותה.
להבין איך הפצעים שלא טופלו וניהלו אותי עד היום ופגשו אותי בכל תחומי החיים עד שעזרת לי והובלת אותי למצוא את כל הצלקות שם בילדות ולרפא אותם.

תודה על זה שהארת לי והוצאת ממני את הכוחות החוצה להביא לעולם את מי שאני באמת ללא פחד,
שלימדת אותי להסכים לכעוס או לבכות.
על תהליך ריפוי האבל על אבי שחוויתי בילדותי, זכיתי הפעם לחוות זאת כזיכרון טוב ממנו ולהשלים עם זה להיזכר כמה גאה הוא בי.

תודה על הכלים שרכשתי להמשך הדרך. שמחתי לפגוש אותך וללכת יד ביד בשלוותך הנעימה.
כל כך שמחה שזכיתי בך לטיפול המקסים הזה
תודה מכל הלב

בת 34 ח.