שליו יקרה ואהובה !

אני מודה מעומק ליבי לה’ יתברך על ההשגחה הפרטית שהאיר דרכי והגעתי אלייך לטיפול.

הגעתי אלייך במצב של מחשבות ביקורתיות כלפי עצמי, והרבה ביקורת מהסובבים אותי,דימוי עצמי נמוך,הקול שלי היה כל-כך חלש שפחדתי לדבר ולהביע את עצמי. ותמיד הרגשתי שיש לי שאיפה ומטרה בחיים,ושאני לא מצליחה להגיע אליה וליהנות ממנה!

 בטיפולים אצלך למדתי להקשיב ליופי שבי,להקשיב לנשמה שלי-מה היא רוצה,מה הצרכים שלה.מהטיפולים גיליתי שבעצם המטרה שאליה אני רוצה להגיע וממה שאני באמת נהנית זו היכולת שלי להכיל את עצמי,את העוצמה הטמונה בי והרגש והאש הבוערים בתוכי. נתת לי כלים כיצד להתמודד איתם ולכוון אותם למקום העמוק שבתוכי שאליו אני מתחברת באמת.

 הביטחון העצמי שלי השתפר -ממש פלא, היום כבר אין לי ביקורת עצמית, ואני אפילו לא מתאמצת כדי לנטרל אותה,הביקורת והאשמה העצמית פשוט נעלמת ברגע שהיא עולה, באופן טבעי לחלוטין! למדתי אצלך להסתכל על האמת הפנימית שלי,כי למרות שיש אמת אחת בעולם, יש לכל נשמה את נקודות אור שהיא נשאבת אחריהן-וכדי להכיר אותן ולדעת להשתמש בהן נכון צריך הקשבה עצמית, ולהתחבר אליה כפי שהיא לאמת שלה בלי לבקר אותה,ובלי רצון לשנות אותה.

 היום אחרי הטיפולים אני מרגישה בחורה מושקעת ומועצמת,גם בגלל החיבור האמתי שרכשתי בטיפולים שלך,וגם בגלל כל הטוב שאת מקרינה מתוך האמת שלך,מהחוזק שלך,את רוחנית ועצמתית בצורה מדהימה נהניתי בכל טיפול,מצאתי את עצמי כבר מחכה לטיפול הבא.ידעתי שבטיפול את כולך שלי,היית איתי כנה, השקעת בי מאוד,ידעתי שבטיפול את מקשיבה רק לי-זו ישרות מצידך שמאוד אהבתי. במיומנותך זיהית אצלי נקודות  שלא ידעתי איך להתייחס אליהן,או שלא ידעתי על קיומן,והיום אני יודעת איך להאיר את הנשמה שלי על-ידי הכלים שרכשתי אצלך. ובמיוחד הדוגמה האישית והחוזק שלך שמאוד השפיע עלי לטובה!

כל הזמן חושבת עליך ואוהבת אותך מאוד בכל ליבי ונשמתי!

תודה לה’ על הסייעתא דשמיא שבכל טיפול!

ושנתן לי מטפלת מעולה עם יכולת קליטה רגשית מיוחדת ומיומנת ובעלת ניסיון!

ל. בת 24

הגעתי לטיפול עם שליו במהלך תקופה שבה סבלתי מבעיות דימוי עצמי נמוך, דיכאון והתמכרות לסמים קלים.
רוב חיי הייתי אדם בעל ביטחון עצמי ומדעות גבוהים, מה שעשה לי את התקופה הזו אפילו ליותר קשה.
לא תכננתי ללכת לטיפול, והייתי סקפטי לגבי הצלחתם של טיפולים פסיכולוגים אחרי ניסיונות שלא נחלו הצלחה.
ניסיתי בכל דרך אפשרית להתמודד עם הבעיות והקשיים האלה בכוחות עצמי, בין היתר קראתי מאמרים שעוסקים בדימוי עצמי נמוך וכו’, וכך במקרה הגעתי לאתר של שליו. אחרי קריאה קצרה של מאמר שכתבה בנושא, חזרה לי האופטימיות בנוגע ליעילות שבטיפול, והבנתי שאולי מצאתי את הכתובת שחיפשתי.
במפגש הראשון התחלתי לתאר ולספר לה את מה שעובר עלי – ולהפתעתי כבר בתגובתה הראשונה היא גרמה לי לשאול את עצמי שאלות שאף פעם לא שאלתי(ותאמינו לי ששאלתי הרבה), שגרמו לי להסתכל על הדברים באור שונה לגמרי. מאותו רגע כבר לא היה לי שום ספק, והבנתי שמשהו מתחיל להשתנות.
ובאמת, בליוויה של שליו, התחלתי להבין מה אני באמת צריך לעשות. קיבלתי שוב אומץ ותקווה להתמודד עם קשיים שגברו עלי קודם לכן, ובכללי לראות את הדברים באופן צלול שוב.
אין ספק שהטיפול נחל הצלחה – היום אני כבר עומד במקום אחר לגמרי, אותו מקום שייחלתי להגיע אליו כל כך הרבה זמן ועד הטיפול כבר חשבתי שאי אפשר. כבר רחוק מלהיות מכור לסמים, והדימוי העצמי שלי חזר למקומו הטבעי מזמן. באמת מקווה שכל מי שימצא את עצמו אי פעם במקום שבו הייתי, יחכים לעשות את הצעד הזה ויחזיר לעצמו את שמחת החיים בחזרה. זו המתנה הכי גדולה שאנחנו יכולים לתת לעצמנו.

י. בן 22