שליו יקרה ואהובה !

אני מודה מעומק ליבי לה’ יתברך על ההשגחה הפרטית שהאיר דרכי והגעתי אלייך לטיפול.

הגעתי אלייך במצב של מחשבות ביקורתיות כלפי עצמי, והרבה ביקורת מהסובבים אותי,דימוי עצמי נמוך,הקול שלי היה כל-כך חלש שפחדתי לדבר ולהביע את עצמי. ותמיד הרגשתי שיש לי שאיפה ומטרה בחיים,ושאני לא מצליחה להגיע אליה וליהנות ממנה!

 בטיפולים אצלך למדתי להקשיב ליופי שבי,להקשיב לנשמה שלי-מה היא רוצה,מה הצרכים שלה.מהטיפולים גיליתי שבעצם המטרה שאליה אני רוצה להגיע וממה שאני באמת נהנית זו היכולת שלי להכיל את עצמי,את העוצמה הטמונה בי והרגש והאש הבוערים בתוכי. נתת לי כלים כיצד להתמודד איתם ולכוון אותם למקום העמוק שבתוכי שאליו אני מתחברת באמת.

 הביטחון העצמי שלי השתפר -ממש פלא, היום כבר אין לי ביקורת עצמית, ואני אפילו לא מתאמצת כדי לנטרל אותה,הביקורת והאשמה העצמית פשוט נעלמת ברגע שהיא עולה, באופן טבעי לחלוטין! למדתי אצלך להסתכל על האמת הפנימית שלי,כי למרות שיש אמת אחת בעולם, יש לכל נשמה את נקודות אור שהיא נשאבת אחריהן-וכדי להכיר אותן ולדעת להשתמש בהן נכון צריך הקשבה עצמית, ולהתחבר אליה כפי שהיא לאמת שלה בלי לבקר אותה,ובלי רצון לשנות אותה.

 היום אחרי הטיפולים אני מרגישה בחורה מושקעת ומועצמת,גם בגלל החיבור האמתי שרכשתי בטיפולים שלך,וגם בגלל כל הטוב שאת מקרינה מתוך האמת שלך,מהחוזק שלך,את רוחנית ועצמתית בצורה מדהימה נהניתי בכל טיפול,מצאתי את עצמי כבר מחכה לטיפול הבא.ידעתי שבטיפול את כולך שלי,היית איתי כנה, השקעת בי מאוד,ידעתי שבטיפול את מקשיבה רק לי-זו ישרות מצידך שמאוד אהבתי. במיומנותך זיהית אצלי נקודות  שלא ידעתי איך להתייחס אליהן,או שלא ידעתי על קיומן,והיום אני יודעת איך להאיר את הנשמה שלי על-ידי הכלים שרכשתי אצלך. ובמיוחד הדוגמה האישית והחוזק שלך שמאוד השפיע עלי לטובה!

כל הזמן חושבת עליך ואוהבת אותך מאוד בכל ליבי ונשמתי!

תודה לה’ על הסייעתא דשמיא שבכל טיפול!

ושנתן לי מטפלת מעולה עם יכולת קליטה רגשית מיוחדת ומיומנת ובעלת ניסיון!

ל. בת 24

כהלום קרב אחרי הצבא, שסבל מפוסט טראומה, ובעל נטייה התמכרותית מובהקת,
גיליתי את סגולות עישון העשב המתוק. אך מה?
אחרי תקופה של מספר שנים מצאתי שההרגל שהורגל, התרגל יתר על המידה,
ומה שהחל אצלי כאמצעי עזר נוח, צמח וגדל להיות להתמכרות, למגבלה.

וכך ללא שתיכננתי, מצאתי עצמי עם רגל קלובה שאותה סחבתי תמידית איתי יום יום בשגרה.
לקח עוד זמן עד שסוף סוף ייגעתי לתובנה –
כי הגיע העת למצוא מטפלת שתעזור לפטור המגבלה.

למזלי הרב הגעתי לשליו שמעוני עם הבקשה הברורה שתעזור לי בנושא ההתמכרות,
אך דבר לא הכין אותי למתנה האדירה שזימנתי לחיי מתוך מקום של הקושי וההתמכרות.
המתנה הופיעה בדמותה של שליו שמעוני והטכניקות הטיפוליות המתקדמות שלה,
שהשילו את ההתמכרות בקלות, ואף בזכותם צמחתי למקום גבוהה יותר של קיום ומלאות.

שליו שמעוני בחוכמה, תבונה, רכות, סבלנות, מודעות, וקבלה אין קץ הובילה אותי דרך תהליך תרפוייתי עמוק ומשמעותי ששינה אותי לעד. לא רק שזכיתי לקלף את ההתמכרות המציקה, מצאתי את עצמי בפתחו של דלת זמינה שהובילה אותי פעם אחר פעם למקומות קסומים של גילוי עצמי וריפוי דרך קלות ועוצמה.

כך דרך הקשבה משותפת, והטכניקות המתקדמות של שליו נפתחו בפני מצבי תודעה חדשים ומופלאים שהובילו אותי להתחבר לאוצרות של חוכמה פנימית, לעוצמה הגרעינית שלי, ולאהבה וקבלה עצמית מלאים.

במבט לאחור, חיי השתנו בעקבות המפגש עם שליו, ואני יכול להגיד זאת היום ללא טיפה של ציניות. טוהר הלב של שליו חודר עמוק מעבר לכל מילה או טכניקה, אך זה השילוב של כל אלה אשר הובילו אותי אישית למסלול של העצמה עצמית אוטנטית ויציבה.

ומאז הטיפול תחת ידייה וליבה המסור של שליו איני מכור יותר לעישון העשב המתוק, והיום אני זכיתי מחדש בבן לוויה שטוב עימו להזכר לעשות הפוגה או טיסה אך זאת רק לצורך ומפעם לפעם.

אז שליו, באמת תודה ענקית, מכל הלב, על הריפוי, על פתיחת דלתות לעולם חדש ומופלא, ועל שהיית היותך מדהימה במאה אחוז מהזמן, במאה אחוז של נוכחות מדהימה ומעצימה, ולכל שאר אלה שקוראים מה שנותר לי זה רק להמליץ בחום להרים צלצלול, לקבוע, להפגש, ולהתחדש בתהליך שישנה לכם את החיים ללא היכר.

א.בן 34