הגעתי לטיפול עם שליו במהלך תקופה שבה סבלתי מבעיות דימוי עצמי נמוך, דיכאון והתמכרות לסמים קלים.
רוב חיי הייתי אדם בעל ביטחון עצמי ומדעות גבוהים, מה שעשה לי את התקופה הזו אפילו ליותר קשה.
לא תכננתי ללכת לטיפול, והייתי סקפטי לגבי הצלחתם של טיפולים פסיכולוגים אחרי ניסיונות שלא נחלו הצלחה.
ניסיתי בכל דרך אפשרית להתמודד עם הבעיות והקשיים האלה בכוחות עצמי, בין היתר קראתי מאמרים שעוסקים בדימוי עצמי נמוך וכו', וכך במקרה הגעתי לאתר של שליו. אחרי קריאה קצרה של מאמר שכתבה בנושא, חזרה לי האופטימיות בנוגע ליעילות שבטיפול, והבנתי שאולי מצאתי את הכתובת שחיפשתי.
במפגש הראשון התחלתי לתאר ולספר לה את מה שעובר עלי – ולהפתעתי כבר בתגובתה הראשונה היא גרמה לי לשאול את עצמי שאלות שאף פעם לא שאלתי(ותאמינו לי ששאלתי הרבה), שגרמו לי להסתכל על הדברים באור שונה לגמרי. מאותו רגע כבר לא היה לי שום ספק, והבנתי שמשהו מתחיל להשתנות.
ובאמת, בליוויה של שליו, התחלתי להבין מה אני באמת צריך לעשות. קיבלתי שוב אומץ ותקווה להתמודד עם קשיים שגברו עלי קודם לכן, ובכללי לראות את הדברים באופן צלול שוב.
אין ספק שהטיפול נחל הצלחה – היום אני כבר עומד במקום אחר לגמרי, אותו מקום שייחלתי להגיע אליו כל כך הרבה זמן ועד הטיפול כבר חשבתי שאי אפשר. כבר רחוק מלהיות מכור לסמים, והדימוי העצמי שלי חזר למקומו הטבעי מזמן. באמת מקווה שכל מי שימצא את עצמו אי פעם במקום שבו הייתי, יחכים לעשות את הצעד הזה ויחזיר לעצמו את שמחת החיים בחזרה. זו המתנה הכי גדולה שאנחנו יכולים לתת לעצמנו.

י. בן 22

הגעתי לשליו אחרי שמאסתי בכל שיטות הטיפול, או שיפור המציאות שאני מכיר. בתור אדם שעשה הרבה עבודת אימון אישי, ועבודה בכל מיני דרכים של הגברת המודעות העצמית, הייתי דיי מתוסכל שלא הצלחתי להיפטר מבעית התמכרות שלא הרפתה ממני. הייתי מעשן כבד, ולא הצלחתי להפסיק. היה ברור לי שלהפסיק לעשן יקח אותי לרמות גבוהות יותר של הגשמה וסיפוק, אך לא משנה מה עשיתי לא הצלחתי לבד.
שליו החלה לטפל בי בצורה עמוקה יותר משיכולתי להעלות על דעתי. בשלב כלשהו בעיית ההתמכרות לעישון, נשכחה ומצאתי את עצמי ממש מיילד מתוך המעמקים שלי איכויות ודרך חיים חדשות לגמרי. אני נזהר ואומר, שהאור הלבן היא שיטת הטיפול העמוקה והטובה ביותר בה התנסיתי, ושליו היא המטפלת שלי. אין לי ספק לגבי זה.

ג. בן 23