הגעתי לטיפול עם שליו במהלך תקופה שבה סבלתי מבעיות דימוי עצמי נמוך, דיכאון והתמכרות לסמים קלים.
רוב חיי הייתי אדם בעל ביטחון עצמי ומדעות גבוהים, מה שעשה לי את התקופה הזו אפילו ליותר קשה.
לא תכננתי ללכת לטיפול, והייתי סקפטי לגבי הצלחתם של טיפולים פסיכולוגים אחרי ניסיונות שלא נחלו הצלחה.
ניסיתי בכל דרך אפשרית להתמודד עם הבעיות והקשיים האלה בכוחות עצמי, בין היתר קראתי מאמרים שעוסקים בדימוי עצמי נמוך וכו', וכך במקרה הגעתי לאתר של שליו. אחרי קריאה קצרה של מאמר שכתבה בנושא, חזרה לי האופטימיות בנוגע ליעילות שבטיפול, והבנתי שאולי מצאתי את הכתובת שחיפשתי.
במפגש הראשון התחלתי לתאר ולספר לה את מה שעובר עלי – ולהפתעתי כבר בתגובתה הראשונה היא גרמה לי לשאול את עצמי שאלות שאף פעם לא שאלתי(ותאמינו לי ששאלתי הרבה), שגרמו לי להסתכל על הדברים באור שונה לגמרי. מאותו רגע כבר לא היה לי שום ספק, והבנתי שמשהו מתחיל להשתנות.
ובאמת, בליוויה של שליו, התחלתי להבין מה אני באמת צריך לעשות. קיבלתי שוב אומץ ותקווה להתמודד עם קשיים שגברו עלי קודם לכן, ובכללי לראות את הדברים באופן צלול שוב.
אין ספק שהטיפול נחל הצלחה – היום אני כבר עומד במקום אחר לגמרי, אותו מקום שייחלתי להגיע אליו כל כך הרבה זמן ועד הטיפול כבר חשבתי שאי אפשר. כבר רחוק מלהיות מכור לסמים, והדימוי העצמי שלי חזר למקומו הטבעי מזמן. באמת מקווה שכל מי שימצא את עצמו אי פעם במקום שבו הייתי, יחכים לעשות את הצעד הזה ויחזיר לעצמו את שמחת החיים בחזרה. זו המתנה הכי גדולה שאנחנו יכולים לתת לעצמנו.

י. בן 22

כהלום קרב אחרי הצבא, שסבל מפוסט טראומה, ובעל נטייה התמכרותית מובהקת,
גיליתי את סגולות עישון העשב המתוק. אך מה?
אחרי תקופה של מספר שנים מצאתי שההרגל שהורגל, התרגל יתר על המידה,
ומה שהחל אצלי כאמצעי עזר נוח, צמח וגדל להיות להתמכרות, למגבלה.

וכך ללא שתיכננתי, מצאתי עצמי עם רגל קלובה שאותה סחבתי תמידית איתי יום יום בשגרה.
לקח עוד זמן עד שסוף סוף ייגעתי לתובנה –
כי הגיע העת למצוא מטפלת שתעזור לפטור המגבלה.

למזלי הרב הגעתי לשליו שמעוני עם הבקשה הברורה שתעזור לי בנושא ההתמכרות,
אך דבר לא הכין אותי למתנה האדירה שזימנתי לחיי מתוך מקום של הקושי וההתמכרות.
המתנה הופיעה בדמותה של שליו שמעוני והטכניקות הטיפוליות המתקדמות שלה,
שהשילו את ההתמכרות בקלות, ואף בזכותם צמחתי למקום גבוהה יותר של קיום ומלאות.

שליו שמעוני בחוכמה, תבונה, רכות, סבלנות, מודעות, וקבלה אין קץ הובילה אותי דרך תהליך תרפוייתי עמוק ומשמעותי ששינה אותי לעד. לא רק שזכיתי לקלף את ההתמכרות המציקה, מצאתי את עצמי בפתחו של דלת זמינה שהובילה אותי פעם אחר פעם למקומות קסומים של גילוי עצמי וריפוי דרך קלות ועוצמה.

כך דרך הקשבה משותפת, והטכניקות המתקדמות של שליו נפתחו בפני מצבי תודעה חדשים ומופלאים שהובילו אותי להתחבר לאוצרות של חוכמה פנימית, לעוצמה הגרעינית שלי, ולאהבה וקבלה עצמית מלאים.

במבט לאחור, חיי השתנו בעקבות המפגש עם שליו, ואני יכול להגיד זאת היום ללא טיפה של ציניות. טוהר הלב של שליו חודר עמוק מעבר לכל מילה או טכניקה, אך זה השילוב של כל אלה אשר הובילו אותי אישית למסלול של העצמה עצמית אוטנטית ויציבה.

ומאז הטיפול תחת ידייה וליבה המסור של שליו איני מכור יותר לעישון העשב המתוק, והיום אני זכיתי מחדש בבן לוויה שטוב עימו להזכר לעשות הפוגה או טיסה אך זאת רק לצורך ומפעם לפעם.

אז שליו, באמת תודה ענקית, מכל הלב, על הריפוי, על פתיחת דלתות לעולם חדש ומופלא, ועל שהיית היותך מדהימה במאה אחוז מהזמן, במאה אחוז של נוכחות מדהימה ומעצימה, ולכל שאר אלה שקוראים מה שנותר לי זה רק להמליץ בחום להרים צלצלול, לקבוע, להפגש, ולהתחדש בתהליך שישנה לכם את החיים ללא היכר.

א.בן 34